Hakkımızda.

Misafirlerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Sizlerle konuşmayı ve olağanüstü bir konaklama deneyimi sunmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Royal Garden Beach’in ruhunu keşfedin: Akdeniz kıyılarının kalbinde yer alan bu otel, dünyanın dört bir yanından sanat eserleri ile zenginleştirilmiş zarif, modern bir atmosfer ve eşsiz bir misafirperverlik sunuyor.

Anıların biriktirildiği ve sonsuza dek değer verildiği yer...

Keşfet.

360 derece Sanal Tur bağlantımızla sanal bir yolculuğa çıkın ve otelimizi her açıdan keşfedin. Deneyime kendinizi kaptırın ve sizi bekleyen güzellikleri keşfedin.

Video Thumbnail

Türk Rivierası’nda eşsiz bir aile kaçamağı, romantik bir konaklama, farklı restoranlarda lezzetli yemeklerin tadını çıkarma, hem yetişkinler hem de çocuklar için birçok havuz ve aqua parkta eğlence, SPA’da bir sağlık deneyimi veya tam donanımlı spor salonunda tam bir antrenman: kendi Royal Garden Beach deneyiminizi seçin ve benzersiz konaklamanızın her saniyesinin keyfini çıkarın.

Haber Bülteni

Yaşam tarzı haberlerini ve özel teklifleri almak ister misiniz?

Beş Yıldızlı otelimizde sizi ağırlamayı ve her adımda Royal Garden Beach büyüsü yaratmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hoş geldiniz.

Burada sevdiklerinizle geçireceğiniz her an, bir ömür boyu hafızalarınıza kazınacak. Çiftlerin, arkadaş gruplarının ve çocuklu ailelerin rahatını düşünerek her detay titizlikle düşünülmüştür.

Sadece bavulunuzu hazırlayın ve kendinizi kraliyet karşılamasıyla misafirperver ekibimize emanet edin. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

android-chrome-512×512

REZERVASYON

BİZE YAZIN

Aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

İletişim Bilgisi
Mesaj

TRANSFER

Havalimanı transferi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim Bilgisi
Transfer Detayları