Galeri.

Her görselin unutulmaz anların ve benzersiz deneyimlerin öyküsünü anlattığı Galerimizde görsel bir yolculuğa çıkın.

Keşfedin.

Zarif iç mekanlardan mülkümüzü çevreleyen doğal güzelliğe kadar bu anlık görüntüler, sizi, bizimle geçireceğiniz potansiyel kalışınızı tanımlayan olağanüstü ortamın önizlemesini görmeye davet ediyor. Burada geçirdiğiniz süre boyunca yaratacağınız olağanüstü anılara zemin hazırlayarak, kendinizi yakalanmış anılarımızın cazibesine kaptırın.

Video Thumbnail

A Warm Royal

WELCOME

Galerimizde zarafet ve cazibenin görsel bir senfonisine adım atın. Her fotoğraf, mülkümüzün özünü yakalıyor ve sizi bekleyen büyüleyici deneyimleri önizleme fırsatı sunuyor. Güzelliği keşfedin, lüksü öngörün ve bizimle kalacağınız süre boyunca açığa çıkacak anıları hayal edin.

Genel

Otelimizin güzelliğini ve zarafetini keşfetmek için galerimizi inceleyin, burada her resim olağanüstü deneyimimizin özünü yakalıyor. Bu anları gözden geçirerek bizimle mükemmel konaklamanızı hayal edin, konforun sofistikasyonla buluştuğu yer.

Immerse yourself in the allure of our meticulously designed interiors, where every detail tells a story of luxury and comfort. Explore the artistry of our spaces and envision the sophisticated ambiance that awaits you.

İç Mekan

Özenle tasarlanmış iç mekanlarımızın cazibesine kendinizi bırakın, burada her detay lüks ve konforun bir hikayesini anlatıyor. Mekanlarımızın sanatını keşfedin ve sizi bekleyen sofistike atmosferi hayal edin.

Immerse yourself in the allure of our meticulously designed interiors, where every detail tells a story of luxury and comfort. Explore the artistry of our spaces and envision the sophisticated ambiance that awaits you.

Dive into a world of relaxation and serenity at our pool and beach areas. Whether you seek refreshing laps in the pool or the tranquility of sun-kissed shores, our aquatic havens offer the perfect escape for rejuvenation and leisure under the sun.

Havuz ve Plaj

Havuz ve plaj alanlarımızda rahatlama ve huzur dünyasına dalın. Havuzda serinleyici turlar arıyor olun ya da güneşin altında huzurlu kıyıların sakinliğini, suyun cennetlerimiz güneş altında yenilenme ve boş vakit için mükemmel bir kaçış sunuyor.

Restorantlar ve Barlar

Lezzetleri aşan ve damak tadınızı ateşleyen bir mutfak yolculuğuna kendinizi bırakın. Samimi yemeklerden canlı sosyal alanlara kadar, restoranlarımız ve barlarımız, yemek yeme sevincini kutlayan bir ortamda enfes mutfaklar ve el yapımı içeceklerin tadını çıkarmak için sizi davet ediyor.

Indulge in a culinary journey that transcends flavors and ignites your palate. From intimate dining to vibrant social spaces, our restaurants and bars invite you to savor exquisite cuisine and handcrafted beverages in a setting that celebrates the joy of dining.

android-chrome-512×512

360 Tur.

Tatilinizi unutulmaz kılacak, hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenileyeceğiniz Spa’mızın sıcak ve huzurlu atmosferinde misafirlerimizi bir keşif yolculuğuna davet ediyoruz. Sağlıklı yaşam tutkunları için tasarlanan fitness merkezimiz, tatilde bile formunuzu korumanızı sağlayacak modern, ferah, hijyenik bir alan sunuyor.

Hoş geldiniz.

Burada sevdikleriniz ile geçireceğiniz her an bir ömür boyu hafızalarınıza kazınacak. Çiftlerin, arkadaş gruplarının ve çocuklu ailelerin rahatı her detay titizlikle düşünülerek hizmetinize sunulmuştur.

Sadece valizinizi toplayın ve kendinizi konuksever ekibimize asil bir karşılamayla emanet edin. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

REZERVASYON

BİZE YAZIN

Aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

İletişim Bilgisi
Mesaj

TRANSFER

Havalimanı transferi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim Bilgisi
Transfer Detayları