İnsan Kaynakları.

Başarımızın merkezinde, adanmış ekibimiz yer alıyor. İnsan Kaynakları yönetim politikamızda, deneyiminizi olağanüstü kılan yetenekli bireyleri ekibimize katmayı hedefliyoruz. Pozitif ve iş birlikçi bir çalışma ortamı yaratma konusundaki taahhüdümüzü keşfedin.

Kariyer.

Royal Garden Beach Hotel’de, tutkulu ve adanmış bir ekibin, misafirlerimiz için unutulmaz deneyimler yaratma gücüne inanıyoruz. Mükemmeliyete ve konukseverliğe olan bağlılığımızı paylaşan yetenekli bireyleri her zaman aramaktayız.

Royal Garden Beach

Bize Katılın

Yaratıcılığın, yenilikçiliğin ve bağlılığın geliştiği bir ortamı teşvik ediyoruz. Benzersiz becerilerinize ve katkılarınıza değer veren bir ekibe katılın.

Royal Garden Beach Hotel’de ekip üyelerimizin gelişimine yatırım yapıyoruz. İster kariyerinize başlıyor olun ister ilerlemeyi hedefliyor olun, büyüme ve ilerleme için fırsatlar sağlıyoruz.

Rekabetçi ücretlerden sağlıklı yaşam programlarına kadar çeşitli avantajlardan yararlanın. Ekip üyelerimizle ilgilenmemiz gerektiğine inanıyoruz ki onlar da misafirlerimizle ilgilenebilsinler.

Genel Başvuru Formu

Tutkulu bireyleri Royal Garden Beach Hotel ailesine bekliyoruz.Önemli anları yaratmak için bize katılın!

 

Bizimle ödüllendirici bir kariyer yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Mevcut iş ilanlarımızı keşfedin ve başvurunuzu çevrimiçi portalımız aracılığıyla gönderin.

Bize katılın.

İzin verilen dosya uzantıları: pdf, docx, pptx, xlsx
Anıların biriktirildiği ve sonsuza dek değer verildiği yer...

Royal Garden Beach Hotel'de Ailenizin Hayalini Kurduğu Tatili Yaşayın

Hoş geldiniz.

Sevdiklerinizle birlikte burada geçirdiğiniz her an, ömür boyu hafızanıza kazınacak. Çiftlerin, arkadaş gruplarının ve çocuklu ailelerin konforu düşünülerek her ayrıntı titizlikle düşünüldü.

Sadece valizinizi toplayın ve kendinizi konuksever ekibimize asil bir karşılamayla emanet edin. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

android-chrome-512×512

REZERVASYON

BİZE YAZIN

Aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

İletişim Bilgisi
Mesaj

TRANSFER

Havalimanı transferi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim Bilgisi
Transfer Detayları