Etkinlik.

Royal Garden Beach Hotel, hem iş etkinlikleri hem de kişisel kutlamalar için ideal bir mekandır. Modern toplantı salonlarımız tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılarken, güzel ortamlarımız düğünler için romantik bir ortam sağlar. Mükemmelliğe adanmış olarak etkinliğinizin unutulmaz olmasını ve mükemmel bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.

AKT12

Çok Yönlü Etkinlik Alanları: Her Ölçekte Başarıya Uyarlandı

Otelimiz başarıyla düzenlenen toplantılar ve özel etkinlikler için mükemmel mekanlar sunmaktadır. Toplam beş farklı konferans salonumuzla her türlü etkinliğe uygun geniş kapasite seçenekleri sunuyoruz. Bu özel alanlar arasında 250 kişiye kadar kapasiteli bir salon, 100 kişilik bir salon, 2 adet 50 kişilik salon ve ilave olarak 20 kişiye kadar daha küçük bir salon bulunmaktadır.

Etkinlik Mükemmelliği

Salonlarımızın her biri iş toplantısı, seminer ve konferanslardan düğün, nişan ve özel kutlamalara kadar pek çok farklı etkinlik için uygundur. Otel personelimiz, etkinliğinizin her aşamasında yanınızda olacak, en ince ayrıntılarla bile ilgilenecektir.

Rezervasyonunuzu Oluşturun

Sofistike Mekanlar

Etkileyici mimarisi ve konforlu ortamıyla otelimiz, iş ve özel etkinlikleriniz için unutulmaz bir ortam sunmaktadır. Misafirlerimiz toplantı ve etkinliklerinin profesyonel atmosferinin keyfini çıkarırken, aynı zamanda rahat bir ortamda keyifli anlar yaşayacaklar. Toplantı ve etkinlik salonlarımız her türlü organizasyonunuza şıklık ve stil katmak için sizleri bekliyor.

Mini Kulüp

Royal Garden Beach Hotel’de Mini Kulübümüz minik misafirlerimiz için hazırlanmış, mutluluk odaklı bir deneyim sunuyor. Otelimizde çocuklarınızın keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaya adanmış özel bir çocuk kulübü ekibi hayal edin. Bu ekip, ebeveynlere tatilleri boyunca tam anlamıyla keyif alma ve rahatlama özgürlüğü veriyor. Deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü çocuk kulübü kadromuz, her çocuğun tatilini neşe, kahkaha ve unutulmaz anlarla doldurmak için burada.

android-chrome-512×512
Anıların biriktirildiği ve sonsuza dek değer verildiği yer...

Royal Garden Beach Hotel'de Hayalini Kurduğunuz Tatili Yaşayın

Galeri.

Burada sevdikleriniz ile geçireceğiniz her an bir ömür boyu hafızalarınıza kazınacak. Çiftlerin, arkadaş gruplarının ve çocuklu ailelerin rahatı her detay titizlikle düşünülerek hizmetinize sunulmuştur.

REZERVASYON

BİZE YAZIN

Aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

İletişim Bilgisi
Mesaj

TRANSFER

Havalimanı transferi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim Bilgisi
Transfer Detayları