Restorantlar.

Royal Garden Beach Hotel’de yemek, lezzetlerin harika bir yolculuğudur. À la carte restoranlarımız, her biri benzersiz bir mutfak deneyimi sunan çeşitli nefis mutfaklar sunmaktadır. İki ana restoranımız, uluslararası ve yerel yemeklerin bir dizi gösterildiği zengin bir açık büfe sunar. Tatlı sevenler için, çekici pastanelerimiz lezzetli ikramlar ve taze pişmiş lezzetlerle baştan çıkarır. Bizimle yapılan her öğün, sadece yemek değil, tad ve geleneklerin bir kutlamasıdır.

Ana Restoran Suit-08-Büfe-Orta_Boyut

Gastro Yolculuklar: Duyular İçin Küresel Bir Ziyafet

Otelimizde, her biri zengin açık büfelerle övünen iki ana restoran ve dünya çapında ünlü Türk mutfağından ve uluslararası yemeklerden lezzetler sunan dört seçkin À la Carte restoranımız bulunmaktadır ki tüm gün boyunca damak zevkinizi şenlendirecek. Usta şeflerimiz tarafından hazırlanan mutfak kreasyonları, atıştırmalık restoranların rahatlığı, sokak yemekleri seçenekleri ve geleneksel bir Türk gözleme köşesi, gün boyu hizmetinizde olacak.

Ana Restorantlar.

Otelimizde iki farklı ana restoran bulunmaktadır; biri Premium Bina’da diğeri ise Suite Bina’da yer alır. Ana Restoranlarımızda, hem göze hem de damağa hitap eden zengin açık büfemizde sunulan çeşitli uluslararası ve yerel mutfakların tadını çıkarın. Her öğünün, en çeşitli ve seçici damak zevklerini tatmin edecek şekilde titizlikle hazırlandığı lezzetlerin kutlandığı bir yemek deneyiminin keyfini çıkarın.

Anıların biriktirildiği ve sonsuza dek değer verildiği yer...

Royal Garden Beach Hotel'de Ailenizin Hayalini Kurduğu Tatili Yaşayın

A'la Carte

A’la Carte Restoranlarımızda bir lezzet arayışına çıkın, burada her tabak bir başyapıt ve her lezzet bir hikaye anlatıyor. Lagos’un narin deniz nimetlerinden La Pergola’nın rustik İtalyan lezzetlerine, Sakura’nın egzotik Asya mutfağına ve Wave (Kebap Evi)’nin zengin, tarihi Anadolu mutfak lezzetlerine kadar, sizi büyülemek ve keyiflendirmek için tasarlanmış lezzetlerin dünyasını sunuyoruz.

Galeri.

Burada sevdiklerinizle geçireceğiniz her an, bir ömür boyu hafızalarınıza kazınacak. Çiftlerin, arkadaş gruplarının ve çocuklu ailelerin rahatını düşünerek her detay titizlikle düşünülmüştür.

android-chrome-512×512

Gün boyu süren keyifli bir yemek yolculuğunun tadını çıkarın:

Geniş yemek programımızla sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar sürekli yemek keyfi yapabilirsiniz. Sağlam bir kahvaltı ile başlayın, geç kahvaltı seçeneğinin tadını çıkarın, belirli saatlerde öğle ve akşam yemeklerinin keyfini çıkarın ve gece kuşları için gece yemeği dahi bulunmaktadır; ayrıca, gün boyunca atıştırmalıklar, geleneksel Gözleme ve pastane, günün her saatinde tatlı kravatlarınızı karşılamak için hazır.

  • Kahvaltı: 07:00 – 10:00
  • Geç Kahvaltı: 10:00 – 10:30
  • Öğle Yemeği: 12:30 – 14:00
  • Akşam Yemeği: 19:00 – 21:00
  • Gece Yemeği: 21:00 – 07:00
  • Atıştırmalıklar: Atıştırma Barı 1: 12:00 – 15:00 her gün
  • Atıştırma Barı 2: 12:00 – 16:30 her gün
  • Gözleme (Türk pidesi): 11:00 – 16:00 her gün
  • Pastane: 11:00 – 18:00 her gün

REZERVASYON

BİZE YAZIN

Aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

İletişim Bilgisi
Mesaj

TRANSFER

Havalimanı transferi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim Bilgisi
Transfer Detayları